یونولیت بسته بندی
یونولیت بسته بندی
یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

انواع یونولیت بسته بندی به وسیله کارخانه پردیس فوم صدرا با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می‌شود. از جمله آنها به دسته‌های زیر می‌توان اشاره کرد:

استفاده از این محصولات پلاستوفومی باعث می‌شود بسته بندی انواع وسایل تولید شده به وسیله شما با بهترین و شیک‌ترین بسته بندی عرضه بازار شود. شماره تماس جهت ثبت انواع سفارشات محصولات بالا جهت استفاده در بسته بندی در اینجا قرار دارد.

توجه : تصاویری که در ابتدای این صفحه قرار داده شده اند را تولید نمی‌کنیم، لذا تماس نگیرید. تنها محصولاتی که در پایین صفحه و همچنین محصولاتی که در منوی یونولیت بسته بندی هستند تولید می‌شوند.

خواص پلاستوفوم در بسته بندی

 

طی ۲۰ سال اخیر استفاده از از پلاستوفوم در صنایع بسته بندی تغییر بسیار بزرگی را ایجاد کرده است. به طور کلی پلاستوفوم مقاومت نسبتاً بالایی در برابر آب و رطوبت، عبور دما و عبور صدا، مقاومت در برابر فشار و ضربه دارد. بنابراین جایگزین بسیار مناسبی برای استفاده از آن در صنعت بسته بندی است. از جمله این صنایع می‌توان به صنایع بسته بندی سبزیجات و میوه ها، بسته بندی مواد غذایی و دارویی، بسته بندی ماهی و شیلات، بسته بندی لوازم خانگی و غیره اشاره کرد.شما میتوانید از طریق لینک زیر کلیه محصولات پلاستوفومی سایت فروشگاهی پردیس فوم صدرا را مشاهده کنید. ابعاد، تصاویر و قیمت‌های هر محصول قرار داده شده است.

صفحه اصلی

خرید یونولیت بسته بندی
یونولیت بسته بندی
تولیدکنندگان یونولیت بسته بندی

مزیت استفاده از فوم در بسته بندی

  • تحمل بالای فشار و ضربه
  • سبکی وزن در عین مقاوت بالا
  • زیبایی و ظرافت در کنار مقاومت بالا
  • نفوذ ناپذیری نسبت به آب و رطوبت

خرید یونولیت بسته بندی

 

برای خرید یونولیت‌‌های بسته بندی از طریق شماره‌های قرار داده شده می‌توانید ثبت سفارش کنید. با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت مواد، کلیه محصولات فومی مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید. بهتر است برای خرید محصولات مورد نیاز خود برای بسته بندی وقت بگذارید. چون بسته بندی محصولات در میزان فروش آن نقش بالایی دارد. با خرید از ما با خیال راحت بهترین بسته بندی برای محصولات تولیدی خود را داشته باشید. ما به صورت کاملا سفارشی محصولات خاص و ویژه را برایتان تولید می‌کنیم.

ساخت یونولیت بسته بندی

 

ساخت و تولید یونولیت بسته بندی یکی از خط‌های تولیدی پرکار در کارخانه پردیس فوم صدرا است. تعداد زیادی نیرو در این بخش در حال فعالیت هستند. سعی ما تولید محصوالات پلاستوفومی با کیفیت و با سرعت بالا است. اولویت ما مشتریانی هستند که از قبل سفارشات خود را ثبت کرده اند. به طور کلی امروزه محصولات پلاستوفومی یکی اساسی ترین نیازهای روزانه بسیاری از کارخانه‌های تولیدی لوازم خانگی و محصولات صنعتی است. لذا ما خطوط تولید زیادی را برای این بخش راه اندازی کردیم. ما در این زمینه از نظر مالی و زمانی هزینه زیادی کرده ایم. ارسال هر چه سریعتر تعداد زیادی محصول بسته بندی یونولیتی باکیفیت با برای مشتری برای ما مهم است. 

 

 

 

تولید کنندگان یونولیت بسته بندی

 

کارخانه پردیس فوم صدرا  بزرگترین بزرگترین تولید کننده انواع محصولات یونولیتی واقع در شهرک صنعتی پایتخت است. ما با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی، ساخت قالب، تولید یونولیت‌های مختلف توجه بسیار زیادی از تولیدکنندگان صنعتی و تولیدکنندگان لوازم خانگی، لوازم یدکی، لوازم برقی و … را به خود جلب کرده ایم. امیدواریم که همچنان بتوانیم در راستای تولید محصولاتمان رضایت شما را به دست آوریم.

 

پلاستوفوم بسته بندی

یکی از مهمترین نیازهای اکثر تولید کنندگان رساندن محصول به طور کاملاً سالم به دست مصرف کننده است. هر چه  قدر اجناس تولیدی آنها  آسیب پذیری بیشتری داشته باشد، این موضوع برایشان جدی تر خواهد بود. برخی تولیدکنندگان محصول خود را  صادر می‌کنند. این دسته از تولیدکنندگان برای طراحی بسته بندی بسیار عالی و با کیفیت وقت بیشتری می‌گذارند. چرا که می‌خواهند محصولشان کاملاً صحیح و سالم به نقاط مختلف جهان ارسال کنند. ما به دو روش یونولیت بسته بندی را تولید می‌کنیم. یک روش برشی است. در این روش با استفاده از دستگاه سی ان سی فوم یونولیت را از بلوک بزرگ جدا کرده و آن را مناسب با محصول برش می‌دهیم. در این روش نیازی به ساخت قالب ویژه نیست. سرعت بالاتری داشته، در حالی که هزینه آن کمتر است. در روش دوم که روش قالب سازی است، باید به طور سه بعدی ابتدا قالب متناسب با محصول تولیدی را طراحی کرد. سپس آن را تولید کرد. این روش بیشتر برای لوازم خانگی محصولات چینی، شیشه و بطری و غیره استفاده می‌شود.

بخشی از یونولیت های تولید شده توسط شرکت پردیس فوم

دسته بندی کلاه

یونولیت کلاه ایمنی 2

یونولیت کلاه ایمنی کد 3

یونولیت کلاه ایمنی کد1

یونولیت شناور ماهی

دسته بندی یونولیت بسته بندی

یونولیت کلاه دوچرخه سواری

یونولیت شناور ماهی

یونولیت روی استارت پژو

یونولیت زیر اسپیکر کد1

یونولیت زیر آسیاب

یونولیت روی اسپیکر کد1

یونولیت گوشه

یونولیت روی آسیاب

یونولیت زیر استارت پژو

یونولیت زیر اجاق گاز

یونولیت دستگیره درب رنگی

یونولیت گوشه اجاق گاز

یونولیت مغزی 100 عددی
یونولیت مغزی 100 عددی

یونولیت بسته بندی کیس

یونولیت گوشه 2 سانتی

یونولیت گوشه 2 سانتی

یونولیت مغزی 25 عددی

یونولیت کیس آتیس

یونولیت بسته بندی

یونولیت استارت پراید

یونولیت گوشه

یونولیت کنج درب

یونولیت سری دیواری