یونولیت رنگی

یونولیت رنگی همان یونولیت سفید است که پس از تولید شدن به وسیله کارخانه سازنده‌اش رنگ آمیزی می‌شود. به طور کلی یونولویت‌ها از پلی استایرن منبسط شده تولید می‌شوند. حال  اگر این پلی استایرن منبسط شده را به صورت دانه‌ای پس از پختن به هم بچسبانید، دانه‌های توپی شکل گرانول یونولیتی تشکیل می‌شود. در صورتی که این دانه‌ها رنگ شوند، گرانول‌های یونولیتی رنگی به وجود می‌آیند. به همین شکل هر محصول پلاستوفومی که ابتدا سفید رنگ است را می‌توان در کارخانه رنگ کرد و به مشتری تحویل داد. انتخاب و خرید محصولات یونولیتی رنگی امری کاملا اختیاری است. ما طبق سلیقه و نیاز مشتری انواع یونولیت‌های رنگی را تولید کرده و به وی تحویل می‌دهیم.

 

یونولیت رنگی

 کاربرد یونولیت رنگی

کاربرد یونولیت رنگی کاملا به سلیقه و نظر مشتری بستگی دارد. گاهی برای بسته بندی انواع لوازم برقی خانگی و خیلی اجناس دیگر مشتری ترجیح می‌دهد پلاستوفوم رنگی سفارش دهد. گرانول‌های یونیتی نیزکاربردهای فراوانی دارند. مثلا برای پرکردن داخل مبلمان‌های شنی، پر کردن بدن عروسک‌ها در صنعت عروسک سازی و پرکردن بلوک‌های ساختمانی سبک در صنعت ساختمان سازی، برای تولید کف کفش در صنعت کفش سازی، گاهی برای تولید کابینت‌های آشپزخانه و همچنین برای تولید پوشاک و لباس و… .

 از طرفی دیگر گرانول‌های رنگی جنبه تزئینی دارند و در تولدها و جشن‌ها برای پر کردن داخل بادکنک‌ها و جعبه‌های کادویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین برای درست کردن کاردستی از آن‌ها استفاده می‌شود. نرمی و سبکی گرانول پلاستوفومی باعث شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشد. همچنین مقرون به صرفه بودن این محصول از نظر اقتصادی منجر شده تا جایگاه خاصی در صنعت‌های گوناگون داشته باشد. برای دوام بیشتر مبلمان از گرانول‌های یونولیتی ریزتر و سفت‌تر استفاده کنید، تا برای مدت طولانی نیاز به تعویض آن نداشته باشید.

کارخانه پردیس فوم روزانه قابلیت تولید حدودا سه تن گرانول پلاستوفومی را دارد.

 کاربرد یونولیت رنگی

 قیمت گرانول یونولیت

 قیمت گرانول یونولیت در نظر گرفته شده توسط شرکت پردیس فوم صدرا بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. به جرات می‌توان گفت ما پایین‌ترین قیمت ممکن همراه با بالاترین کیفیت این محصول را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ایم. برای اطلاع دقیق‌تر همین حالا با ما تماس بگیرید. سفارش این یونولیت رنگی و تهیه آن از ما به راحتی امکان پذیر است. ارسال این محصول از کارخانه پردیس فوم صدرا به سراسر کشور با بالاترین سرعت ممکن انجام می‌شود.

 

قیمت گرانول یونولیت