گوشه یونولیتی اجاق گاز

گوشه یونولیتی اجاق گاز محصولی از شرکت صنعتی پردیس فوم صدرا است که به طور معمول برای بسته بندی اجاق گازهای رومیزی استفاده می‌شود. از آنجا که تیم حرفه‌ای شرکت پردیس فوم با کمک نرم افزارهای مربوطه همچون کورل به طراحی سه بعدی محصولاتش می‌پردازد و بعد از تایید شدن به مرحله تولید می‌برد. شما می توانید با تهیه گوشه های یونولیتی از اجاق گازهای خود به خصوص اجاق گازهای رومیزی شیشه ای که گوشه های تیز، حساس و شکننده دارند در حین حمل و نقل محافظت کنید. ما یونولیت گوشه یک سانتی  و یونولیت گوشه 2 سانتی که معمولا برای بسته بندی بهتر وسایلی چون میز و کمد و … استفاده می‌شوند را تولید می‌کنیم.

خرید گوشه یونولیتی اجاق گاز

برای خرید گوشه یونولیتی اجاق گاز با کمترین قیمت موجود در بازار با ما تماس بگیرید. شرکت پردیس فوم توانایی تولید روزانه ۶۰۰۰ یونولیت گوشه اجاق گاز را دارد. از مهمترین آپشن‌های مورد توجه مشتری برای خرید لوازم منزل، نوع بسته بندی آن کالا است. هم مشتری و هم فروشنده به این موضوع که کالا حین حمل و جابجایی دچار آسیب فیزیکی نشود اهمیت می‌دهند. پس با خرید این گوشه‌های پلاستوفومی فروش خود و به دنبال آن لذت خرید مشتری را دو چندان کنید. اگر تمایل دارید محصولات پلاستوفومی بیشتری را ببینید اینجا کلیک کنید.

یونولیت گوشه اجاق گاز

سفارش یونولیت گوشه اجاق گاز بسیار افزایش پیدا کرده است. امروزه دکوراسیون داخلی آشپزخانه به گونه‌ای شده که اکثر مشتریان اجاق گاز رومیزی را انتخاب می‌کنند. سبک دکوراسیون داخلی منازل به سمت سبک مدرن رفته است. به این ترتیب میزان فروش گاز رومیزی نسبت به گاز مبله زیاد شده است. افزایش درخواست مشتری برای اجاق گاز رومیزی و همچنین دغدغه ارسال آن توسط فروشندگان، ما را بر این داشت که به صورت سفارشی و با ابعاد کاملا استاندارد یونولیت گوشه اجاق گاز را تولید کنیم. تنها هدف ما در نظر گرفتن میزان رضایت مشتریانی است که می‌خواهند از فروشگاه شما فروشندگان عزیز خرید کنند. به این ترتیب مشتری با خرید از شما، نهایت لذت را تجربه خواهد کرد. تنوع طراحی اجاق گازهای رومیزی بسیار زیاد است. تنها چیزی که در طراحی همه آنها یکسان است، دارا بودن گوشه‌های تیز و آسیب پذیر است که با طراحی دقیق و ظریف گوشه پلاستوفومی می‌توان درصد آسیب دیدن و شکنندگی این قسمت را به صفر رساند. برای ثبت سفارش خود در زمینه طراحی و تولید این گوشه‌ها با ما در ارتباط باشید.

فوم گوشه اجاق گاز

فوم گوشه اجاق گاز رومیزی که به آن فوم کنار گاز نیز می‌گویند. برای بسته بندی اجاق گاز های رومیزی به ویژه مدل شیشه ای بسیار کاربردی است. به خوبی از بدنه شیشه‌ای آن  محافظت می‌کند. این پلاستوفوم به شکل ال انگلیسی است. تمامی مراحل طراحی، تولید و ساخت این گوشه‌ها در کارخانه پردیس فوم صدرا انجام می‌شود. شما می‌توانید بدون هیچ واسطه و مستقیما این محصول را از ما خریداری کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *