یونولیت محافظ گوشه رنگی

یونولیت محافظ گوشه رنگی همان پلاستوفوم‌های گوشه هستند که به وسیله کارخانه پردیس فوم صدرا تولید می‌شوند. این یونولیت‌ها پس از تولید شدن رنگ می‌شوند. ما با توجه به سلیقه و سفارش مشتری در رنگ‌های مختلف این یونولیت‌ها را برای انواع بسته بندی‌ها تولید می‌کنیم. ممکن است گاهی بخواهید با یونولیت‌های رنگی کالاهای تولیدی خود را بسته بندی کنید. این امر کاملا بستگی به ذوق و سلیقه شما برای بسته بندی محصولاتتان دارد. اگر یونولیت رنگ شود قطعا زیباتر می‌شود و ظرافت به کار رفته در ساختش بیشتر خود را نشان می‌دهد.

 

انواع یونولیت محافظ گوشه رنگی

یونولیت گوشه هود : از این محصول برای بسته بندی ایمن گوشه‌های هود استفاده می‌شود.

گوشه یونولیتی اجاق گاز : از این محصول برای بسته بندی بهتر اجاق گازهای شیشه ای رومیزی و مراقبت از گوشه‌های آن استفاده می‌شود.

یونولیت گوشه دو سانتی کوچک : از این محصول پلاستوفومی برای هر کالایی که گوشه دارد استفاده می‌شود. این یونولیت ضخامتش از یونولیت گوشه دو سانتی بیشتر است.

یونولیت گوشه یک سانتی : اغلب برای بسته بندی اجناس با زاوایه قائم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یونولیت گوشه 2 سانتی : برای بسته بندی کالاهایی مثل تخت، کمد و … مصرف می‌شود.

همه این یونولیت‌های گوشه مذکور هم به صورت سفید و ساده، هم به صورت رنگی تولید‌ می‌شوند.

با سفارش این پلاستوفوم‌های رنگی برای بسته بندی اجناس خود، می‌توانید بهترین و باکیفیت ترین بسته بندی را داشته باشید. رنگ شدن محصولات یونولیتی جلوه خاصی به ظاهر آنها بخشیده و زیبایی آنها را دوچندان می‌کند. به این ترتیب مشتری برای خرید کالا از شما با بسته بندی رنگی بیشتر ترغیب می‌شود.

 

خرید یونولیت کنج رنگی

برای خرید یونولیت کنج رنگی و ساده، بدون واسطه و با قیمت کارخانه با شماره‌های ما تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی سوال‌های شما عزیزان در ساعات اداری و غیر اداری هستیم. مشاهده انواع محصولات پلاستوفومی روی سایت فروشگاهی اینترنتی پردیس فوم صدرا امکان پذیر است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *