یونولیت گوشه

یونولیت گوشه برای بسته بندی بسیاری از کالاها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پردیس فوم انواع این یونولیت‌های محافظ گوشه را با اندازه‌های مختلف برای هر نوع وسیله‌ای با داشتن چهار گوشه از جمله میز، تخت، کمد، شیشه و آینه ، اجاق گاز و … می سازد. در اینجا برخی از گوشه‌های محافظتی که شرکت پردیس فوم تولید می‌کند را با لینک شان برایتان قرار می دهیم.

یونولیت گوشه یک سانتی

یونولیت گوشه 2سانتی

یونولیت گوشه ۵ سانتی

گوشه یونولیتی اجاق گاز

با مطالعه مطالب قرار داده شده در این لینک‌ها اطلاعات کافی درباره هر محصول را به دست آورید. سپس در راستای نیاز خود هر کدام را سفارش دهید. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و گوشه پلاستوفومی مورد نیاز خود را سفارش دهید. ما به سرعت و متناسب با نیازتان سفارشتان را به کمک نرم افزارهای تخصصی طراحی کرده و روزانه با تعداد بالا برایتان تولید می‌کنیم. معمولا هر تولید کننده‌ای تمایل دارد با بسته بندی خوب و قابل اطمینان به گونه‌ای که آسیبی به محصولش وارد نشود آن را به مشتری عرضه دهد. در این میان برخی افراد گمان می‌کنند که خرید گوشه های محافظت کننده از کالایشان، هزینه‌ای گزاف و بیهوده است. در حالی که تجربه ما از فروش این محصول و نظرسنجی از خریداران آن ثابت می کند که هزینه کردن برای این امر نه تنها بیهوده نیست، بلکه در فروش بیشتر محصولات با این مدل بسته بندی تاثیر مثبتی دارد. مطمئنا خرید این گوشه‌های پلاستوفومی و استفاده از آن در بسته بندی اجناس، به نفع فروشنده و مصرف کننده است. چرا که در حین حمل و نقل کالا هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود و نیاز به صرف زمان و هزینه اضافی برای جبران خسارت نیست.

خرید یونولیت گوشه

برای خرید یونولیت گوشه به طور عمده و روزانه با تعداد بالا و دریافت آن در هر نقطه‌ای از کشور با ما در تماس باشید. ما آماده پاسخگویی سوالات شما هستیم و هر نوع سفارشی در زمینه پلاستوفوم را به سرعت و با کیفیت به شما تحویل می دهیم. شما می‌توانید انواع و اقسام محصولات پلاستوفومی را همراه با عکس و قیمت در سایت فروشگاهی پردیس فوم مشاهده کنید.

 

خرید یونولیت گوشه
یونولیت گوشه
یونولیت گوشه
یونولیت گوشه

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *