شناور تور ماهیگیری

شناور تور ماهیگیری از جمله ابزارها و تجهیزات بسیار مهم و پر اهمیت در صنعت ماهیگیری است. این شناور یونولیتی در کارخانه پردیس فوم صدرا در انواع و اندازه‌های مختلف تولید‌ می‌شود. به کم آن ماهیگیر و صیاد خیلی راحت می‌تواند فرآیند ماهیگیری را انجام دهد. با استفاده این محصول تور به خوبی در سطح آب کم عمق و عمیق تر می‌تواند شناور می‌ماند. بنابراین ماهیگیری به نحو احسن انجام می‌شود. ماهیگیری یکی از صنعت‌های بسیار پر رونق در قسمت‌های جنوب کشور و حتی در برخی از بخش‌های شمالی ایران است. این حرفه به عنوان قطب اقتصاد جنوب کشور به شمار می‌رود. خیلی از ساکنین در استان‌های جنوبی کشور مخصوصا جزیره‌های خلیج فارس از این راه کسب درآمد می‌کنند. از اصلی ترین وسیله مورد نیاز برای این شغل بویه ماهیگیری است.

خرید شناور تور ماهیگیری

خیلی از صیادها هنگام خرید این محصول سعی دارند بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب کنند. استفاده از پلاستوفوم سبک برای تور ماهیگیری بسیار محصول مناسبی است. از نظر قیمت و کیفیت بهترین انتخاب برای خرید بویه ماهیگیری، بویه ماهیگیری پلاستوفومی است. برای خرید این محصول با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا با شماره‌های قرار داده شده تماس حاصل فرمائید. شناور ماهیگیری یا بویه، انواع و اقسام مختلفی دارد. خیلی از ماهیگیران امروزه از نوع پاشنه شتری یا استوانه‌ای استفاده می‌کنند. به کمک این نوع بویه ماهیگیری تور به خوبی روی سطح آب می‌ماند. به این ترتیب منجر می‌شود که تور روی سطح آب فضای بیشتری برای صید بیشتر داشته باشد.

 

وظیفه شناور ماهیگیری چیست؟

این وسیله باعث می‌شود تا تور ماهیگیری روی سطح آب شناور باقی بماند. از جمله مهم‌ترین و اساسی ترین ابزار صید ماهی به شمار می‌رود. یک ماهیگیر به همان اندازه که به یک تور ماهیگیری مناسب نیاز دارد، به بویه تور ماهیگیری مناسب نیز نیاز دارد. این محصول منجر می‌شود تا تور به صورت ثابت و بدون هیچ حرکتی روی سطح آب بماند. لذا عمل صید ماهی به راحت ترین شکل ممکن انجام می‌پذیرد. بویه تور ماهی ماهیگیری که به وسیله ما تولید می‌شود، دارای مقاومت بالا و دانسیته استاندارد است. برای مدت طولانی می‌توان از آن استفاده کرد. از طرف دیگر وزن کمی دارد و صیاد حین استفاده از آن اذیت نمی‌شود. بیشترین استفاده این محصول در آب‌های کم عمق است. البته اگر ماهیگیری تجربه کافی را داشته باشد، می‌تواند در سطوح عمیق آب نیز از آن استفاده کند.

قیمت شناور تور ماهیگیری

برای مقاومت بویه با فشار آب بالا، استفاده از یونولیت سبک مقاومت زیادی دارد. هنگام خرید بویه باید هم به سبک بودن و هم به کم حجم بودن آن دقت داشت. چرا که جنس تور ماهیگیری از پلاستیک یا نخ است. بنابراین جنس پلاستوفوم برای ماهیگیری نیز باید با تور سازگاری داشته باشد. لذا بهتر است از پلاستوفوم سبک استفاده کنید. شما به عنوان ماهیگیر با در نظر گرفتن میزان عمق و سطح فضای ماهیگیری خود، طول، عرض و ارتفاع شناور تور صیادی را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در ابعاد مختلف آن را به ما سفارش دهیم.

قیمت شناور تور ماهیگیری

 

انواع بویه ماهیگیری

فوم نگهدارنده تور ماهیگیری یا بویه جزء وسیله‌های بسیار مهم هستند. برای حفظ تعادل تور ماهیگیری و همچنین برای نشانه گذاشتن جهت اعلام خطر از آنها می‌توان استفاده کرد. اکثر ماهیگیران از این بویه‌ها تنها برای شناور نگه داشتن تور ماهیگیری استفاده می‌کنند. انتخاب نوع بویه باید مناسب با وزن تور ماهیگیری باشد. یقینا اگر وزن تور ماهیگیری زیاد باشد، باید از بویه‌های بزرگتر و با حجم بیشتر استفاده کرد. از جمله انواع مختلف آن می‌توان به پاشنه شتری، گوشواره‌ای، مدل استوانه‌ای، خاویاری، چوب پنبه، کفر و … اشاره کرد. حین تولید شناور تور ماهیگیری جایی برای قرار گرفتن طناب در نظر گرفته می‌شود. بنابراین صیاد می‌تواند تور ماهیگیری را با طناب روی سطح آب نگه دارد. با عبور طناب از لابه لای بویه‌ها و محکم کردن آن به کمک واشرهای گوناگون، تور ماهیگیری به خوبی سفت می‌شود. به این ترتیب توانایی وزن ماهی در صورتی که زیاد باشد را خواهد داشت.

 

انواع بویه ماهیگیری

 

جهت مشاهده انواع محصولات پلاستوفومی دکوری به سایت فروشگاهی پردیس فوم صدرا مراجعه فرمائید.

برای ملاحظه انواع محصولات یونولیت از جمله یخدان یونولیت اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *